Gaz grzewczy

Sprzedaż gazu płynnego

PROPAN

Gaz propan do celów grzewczych to wygodne, oszczędne i ekologiczne źródło energii. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie.

Gaz propan do domu to idealny zamiennik gazu ziemnego. Jest znacznie tańszy w eksploatacji od innych źródeł energii, a dodatkowo ma wyższą wartość opałową.

Sprzedaż gazu grzewczego
Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Gaz grzewczy w zbiornikach to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych mieszkających w miastach lub na wsi, którzy chcieliby ogrzać swój dom gazem.

Ogrzewanie gazem płynnym poleca się w szczególności w przypadku, gdy nie ma możliwości przyłączenia gospodarstwa domowego do sieci gazu ziemnego.

Gaz grzewczy będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę. Ogrzewanie gazem płynnym jest bezobsługowe w użytkowaniu.

Dlaczego

warto wybrać ogrzewanie gazem płynnym?

Ekologiczne źródło energii

Komfort użytkowania

Wysoka wartość opałowa

Szerokie zastosowanie

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dostawa gazu płynnego

do zbiorników przydomowych

Gwarantujemy sprawdzoną jakość gazu, szybką i terminową dostawę. Dostawy realizowane są własnymi środkami transportu. Jesteśmy w stanie zrealizować dostawy w terminie maksymalnie pięciu dni. Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy oraz wypracowane procedury pozwalają nam zagwarantować pełne bezpieczeństwo.

Sprzedaż

gazu grzewczego dla firm

Od wielu lat współpracujemy z zakładami przemysłowymi i gospodarstwami rolnymi. Ekologiczne, a jednocześnie wysokokaloryczne paliwo, jakim jest oferowany przez nas propan, jest coraz częściej wykorzystywany do celów produkcyjnych i grzewczych w zakładach przemysłowych oraz gospodarstwach rolnych. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić dostawy gazu w promieniu 200 kilometrów od naszej bazy magazynowej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dla każdego tworząc odrębną ofertę na dostawy gazu.

Budownictwo

Rolnictwo

Hutnictwo i spawalnictwo

Obróbka cieplna metali